Mokesčių ekspertas

Mokesčių ekspertas / konsultantas

(+370)65422181

(+370)644 44881
radiolex@finaura.lt

Mokesčiai. Mokesčių specialisto reali pagalba ir/ar konsultacija. Auditavimas.

Mokesčių eksperto konsultacijos kaina nuo 60Eur

Mokesčių deklaravimo klausimai kaina nuo 20Eur

PATOGU. Galite kreiptis elektroniniu laišku, klausti, pateikti situaciją, komunikuoti. Įsigilinsime į Jūsų laišką ir per įmanomą trumpiausią laiką su jumis susisieksime.

                      MOKESČIŲ EKSPRERTAS IR KONSULTANTAS ĮMONĖMS

 

Teikiame profesionalią pagalbą optimizuojant mokesčius (konsultuoja buvęs  ilgametis VMI  patikrų skyriaus specialistas);

Konsultuojame, patariame mokestinių patikrinimų metu;

Kreipkitės iki ar po atlikto patikrinimo, kai surašomas VMI atsakingų darbuotojų patikrinimo aktas.

Profilaktinis mokestinių prievolių auditas ir rekomendacijos.

Konsultuojame ir patariame dėl mokestinių prievolių vykdymo;

Atstovaujame Jūsų interesus, rengiame paaiškinimus ir teikiame kitą realią pagalbą;

Išaiškiname ir pasiūlome galimus esamo ginčo sprendimo ar situacijos traktavimo   variantus.

Įvertiname padėtį ir optimizuojame įmonei tenkančių mokesčių mokėjimą ir  kitas išlaidas.

Darbas su skolininkais. Skolų atgavimas ar pardavimas (reikalavimo teisių perleidimas).  

Teikiame kitas būtinas teisines paslaugas.

 

Patarimas ar neilgai trunkanti nesudėtinga konsultacija telefonu – NEMOKAMAI. Tiesiog pasitarkite. Skambinkite arba rašykite užklausą : info@finaura.lt

 

 

MOKESČIŲ KONSULTANTAS FIZINIAMS ASMENIMS

 

  Konsultuojame ir konkrečiai patariame dėl verslo vykdymo formos pasirinkimo. Kas labiau apsimoka Jūsų atveju? Ką rinktis? Patentą / verslo liudijimą, individualią veiklą, mažąją bendriją ar kitokią teisinę formą?

 

Paslaugos fiziniams asmenims:

    • padedame pasirinkti tinkamiausią veiklos vykdymo formą;
  • teikiame konsultacijas ir išvadas mokestinių prievolių klausimais (susigrąžinti gyventojų pajamų mokestį ir kt.) bei dėl būsimų sandorių (žemės pardavimas ir kt.);Jūsų patogumui galime atvykti į Jūsų darbo vietą ar namus ir ten suteikti reikalingą teisinę konsultaciją, aptarti mokestinės bylos perspektyvas. Bendradarbiaujame su advokatų kontoromis, antstoliais.

Svarbu žinoti:

Mokesčių konsultantas dirba tam tikroje įmonėje ir kokybiškai bei profesionaliai konsultuoja Lietuvos ir užsienio klientus (tai gali būti juridiniai arba fiziniai asmenys) įvairiais mokesčių, apskaitos, audito klausimais, atstovauja savo klientų interesus įvairiose mokesčių administravimo ir valdymo bei kitose valstybinėse institucijose, atlieka analizę tų teisės aktų, kurie reglamentuoja mokesčius.

Mokesčių konsultantas paprastai savo klientams siūlo būdus ir variantus, kaip spręsti įvairias kylančias su mokesčiais susijusias problemas, kurie gali suteikti tam tikros naudos jų verslui, analizuoja klientų veiklos sritį, renka informaciją, teikia pasiūlymus.

Mokesčių konsultantas turėtų suprasti, kaip vykdomas jų klientų verslas iš vidaus tam, kad suteiktų protingą, kompleksinį ir efektyviausią sprendimą mokesčių klausimais. Gilių žinių finansų, rinkodaros, verslo ir teisės srityse dėka, mokesčių konsultantas atlieka išsamią įmonės dabartinės ekonominės veiklos analizę, tikrina, ar ji laikosi visų mokesčių teisės aktų reikalavimų.

Pagrindinis gero mokesčių konsultanto tikslas yra aiškiai nustatyti jų klientų poreikius, atsižvelgiant į jų veiklos ir mokesčių ypatumus ir niuansus, o taip pat pateikti rekomendacijas išlaidų optimizavimo, naudingiausios ir tinkamiausios jurisdikcijos pasirinkimo, organizacinės struktūros ir mokesčių metodų kūrimo srityje.

Mokesčių konsultantas konsultuoja savo klientus įvairių rūšių sandorių mokestinių ir teisinių pasekmių klausimais, analizuoja esamą ir galimą mokesčių riziką, o taip pat nustato būdus, kaip ją sumažinti.

Be to, mokesčių konsultantas teikia patarimus per visą mokesčių ir apskaitos valdymo ciklą kompanijoje, rengia įvairias ataskaitas, greitai išsprendžia kilusius ginčus ir sunkumus, o taip pat atstovauja įmonės interesus sprendžiant mokestinius ginčus ir klausimus.

Yra keletas apmokestinimo konsultavimo sričių:

• konsultacijos personalo valdymo ir fizinių asmenų apmokestinimo srityje;

• patarimai dėl tarptautinio apmokestinimo;

• sandorių kainodara;

• patarimai dėl sandorių;

• konsultacijas įmonėms energetikos ir gamtos išteklių srityje;

• konsultacijos įmonėms pramonės ir vartotojų sektoriuose;

• konsultacijos įmonėms, dirbančioms su infrastruktūros projektais, viešojo ir privačiojo sektorių partnerystės projektais, statybos bendrovėmis ir nekilnojamojo turto sektoriumi.

• patarimai finansų sektoriaus įmonėms;

• konsultacijos įmonėms mokesčių ir apskaitos srityje;

• globalus konsultavimas mokesčių ir apskaitos srityje;

• mokesčių valdymas;

• konsultacijos įmonėms netiesioginio apmokestinimo srityje;

• mokesčių ginčų sprendimas;

• konsultacijos įmonėms dėl pajamų deklaravimo, mokesčių įstatymų ir teisės aktų laikymosi.

radiolex@finaura.lt

tel. numeris 865422181